Sanbuyos Teknoloji A.Ş.

Ülkemizin en büyük tematik tekno parkı Bilişim Vadisi’ nde konumlanmış, elektronik ticaret ve elektronik ihracat bilişim teknolojileri alanında müşterilerimize teknoloji çözümleri sunan bir yazılım şirketidir.

Türkiye’de n11.com, hepsiglobal.com, Rusya merkezli ozon.ru , Polonya merkezli allegro.pl ve Letonya merkezli joom.com pazaryerlerine entegrasyonları bulunmaktadır. Sanbuyos; ürün listeleme, lojistik rota planlama ve lojistik entegrasyon hizmeti sağlama, sipariş yönetme, proforma fatura ve kargo etiketi hazırlama altyapısı sunar. Web tabanlı bir uygulama olup, kullanıcılar istediği sayıda ürünü, istediği fiyattan, istediği lojistik firmasıyla, istediği pazaryeri platformuna yükleyebilir ve siparişlerini yönetebilir. Bu sayede; uçtan uca entegre bir şekilde tüm operasyon tek panelden gerçekleşir.

Bunun yanısıra ; “Dropship Modülü” ile kullanıcılarına tedarikçi yönetimi altyapısı sunar. Bu ürün sayesinde kullanıcı ,satış yapmak istediği online bir pazaryeri içerisinde birden fazla tedarikçiden sağladığı ürünleri listeleyebilir, alınan siparişleri ilgili ürün tedarikçilerine iletebilir ve paketler tedarikçi depolarından fatura ve kargo etiketleri basılarak son alıcılara kurulan lojistik rotalar üzerinden ulaştırabilir.”