Yapay zeka konusunda uzmanlışmış dijital dönüşüm ajansı Peki.

Peki: Yapay zeka konusunda uzmanlışmış dijital dönüşüm ajansı oxyai’nin kurum ve kuruluşlara daha; işlerini daha verimli ve karlı hala getirebilmelerine yardımcı olmak için sunduğu whatsapp,bip,telegram, wechat,twitter, web gibi kanallarla entegre bir şekilde çalışan diyalog bazlı yapay zeka destekli chatbot hizmetidir.

müşteri, tüketici ve hedef kitle ile dil bariyerine takılmadan 7-24 kesintisiz ve çok dilli iletişim imkanı sağlar. Doğru şekilde eğitilen bir yapay zeka ile ek ve çapraz satışla yapmak mümkün olduğu gibi müşteri deneyimini iyileştirmek de mümkündür.

binlerce müşteriye aynı anda hizmet sunabileceğinizi biliyor musunuz?

yüzbinlerce lira tasarruf edebileceğinizi biliyor musunuz?

satışlarınızı ve gelirlerinizi arttırabileceğinizi biliyor musunuz?

Dünyayı 1990’lı yıllarda “web”, 2000’li yılların başlarında “mobil” uygulamalar şekillendirdi, bugünü ve gelecekteki dünyayı da “Diyalog Bazlı Yapay Zeka” kavramı şekillendiriyor. Artık “Yapay Zeka’’ çağındayız.

  • Basit işlemleri otomatik hale getirerek şirketlerin operasyonel verimlilik sağlamalarına ve giderlerini azaltmalarına yardımcı olur.
  • Müşteri sorularına ve basit işlem taleplerine anında yanıt vererek müşteri deneyimini iyileştirir. İyi bir müşteri deneyimi, hem yeni müşteri kazanımını hem de mevcut müşterilerin şirkete bağlılığını arttırır.
  • Müşterilerin ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri onlara ihtiyaç anında sunarak satışları ve şirket gelirlerini arttırır.