Sanal mağazanızı ön plana çıkartın.
  Eticaretmerkezim.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz sadece eticaretmerkezim.com ile ilgili işlemler için kullanılır ve saklanır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz

  What is 3 x 6 ?


  Başvuru Formunu Hemen Doldurun

  Marketplace ve Google arama sonuçlarında üst sıralarda listelenip satış hacminizi artırmanızın en kolay yolu doğru ürün listelemesidir. Ürün listelemerinin en temel yapısı: ürün başlığı, ürün görseli, ürün açıklaması, ürün özellik değerleri ve ürüne uygun kategori olarak ayrılır. Tüm bu kriterler doğru olarak girildiğinde ve listelendiğinde ürünlerinizin üst sırada çıkmasını ve satışlarınızın artmasını sağlıyoruz . Bu operasyonel işlemlerin tümünü Eticaret Merkezim olarak yapıyoruz.

  Size Ulaşalım

  24 saat içinde uzman ekibimiz size ulaşır. Tüm sorularınızı yanıtlar ve süreci başlatırız.

  Ürünlerinizi Satışa Sunalım

  Ürünlerinizin girişlerini doğru listeleme ile Marketplace ve Google da üst sıralarda çıkmasını sağlarız. Ürün görselleri, başlık oluşturma, ürün teknik ve karakteristik özellikleri, ihtiyaca yönelik ürün açıklamaları ile birlikte ürün yorumlarını anlık takip edip, aksiyon alma konularında uzman ekibimiz siz hiç bir şey yapmadan tüm süreci eksiksiz tamamlar, Türkiye’nin en sevilen alışveriş sitelerinde ürünlerinizi aynı anda müşterilerinizin beğenisine sunarız.